Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Arety, Marty, Marcina 24 Października 2020, 10:54
Dziś 13°C
Jutro 16°C

Horoskop

2020-10-24

Horoskop tygodniowy: 22.09-28.09

Każdy rozpoczynający się tydzień jest dla nas nowym wyzwaniem. Horoskop tygodniowy pozwala na precyzyjne określenie położenia wobec siebie ciał niebieskich, tym samym dając możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań.

Baran
Baran (21 marca – 20 kwietnia)

W tym tygodniu czeka Cię szczęście w sprawach uczuciowych. Dla samotnych karta wróży nowy romans, dla zakochanych - rozkwit uczuć. To dobry czas na pogodzenie się z przeciwnikiem, łagodzenie rodzinnych konfliktów i pomaganie przyjaciołom.

Byk
Byk (21 kwietnia – 21 maja)

W tym tygodniu ważne dla Ciebie sprawy mogą się nagle zmienić. Ktoś zachowa się lub zdecyduje zupełnie inaczej, niż przypuszczasz. Nie denerwuj się jednak, bo cokolwiek się by się stało, to i tak po pewnym czasie uznasz, że wyszło Ci to na dobre.

Bliźnięta
Bliźnięta (22 maja – 22 czerwca)

Możesz nawiązać sympatyczne znajomości, zdobyć nowe umiejętności lub uczestniczyć w wesołej podróży. W miłości czekają Cię szczęśliwe dni. Spędź więcej czasu z ukochaną osobą, zadbaj o wspólne rozrywki.

Rak
Rak (23 czerwca – 22 lipca)

Otworzą się przed Tobą nowe możliwości, a Ty w porę dostrzeżesz je i wykorzystasz. Obserwuj wszystko, co Ci się przydarza i nie obawiaj się ryzyka. Czegoś jeszcze możesz nie wiedzieć, ale twoja intuicja będzie podpowiadać właściwe rozwiązanie.

Lew
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Będziesz w stanie zrozumieć, jakie są przyczyny konfliktu lub niezrozumienia z bliskim otoczeniem. W ten sposób nie powtórzysz błędów w przyszłości. Nawet jeśli jesteś zawiedziony w miłości, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Panna
Panna (23 sierpnia – 22 września)

Brak doświadczenia może być dla Ciebie katastrofalny w skutkach. Nie rób tego, na czym się nie znasz. Obawa i ostrożność będą w tym tygodniu dobrymi doradcami w trudnych chwilach. W miłości odkryjesz, czego pragniesz i co możesz dać innej osobie.

Waga
Waga (23 września – 23 października)

Nie staraj się być idealny. Pragnienie, aby dobrze wypaść w oczach ludzi, może sprawić, że posuniesz się za daleko w przechwałkach i obietnicach. Bądź wyrozumiały dla innych i nie bierz sobie do serca słów kogoś, kto Ci zazdrości.

Skorpion
Skorpion (24 października – 21 listopada)

Rozwiążesz swoje problemy dzięki intuicji i właściwemu wyczuciu sytuacji. Pojawisz się właśnie tam, gdzie trzeba i w porę zapobiegniesz kłopotom. Uśmiechem i dowcipem zdziałasz więcej, niż marsową miną.

Strzelec
Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

W tym tygodniu czekają Cię zysk lub nagroda. Twoje działania przyniosą efekty, o jakich marzyłeś. Wytrwale pracuj i nie słuchaj marudzenia osób, które zazdroszczą Ci pomysłów i energii. To dobry czas, aby rozmawiać o podwyżce lub ubiegać się o lepsze stanowisko.

Koziorożec
Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

W tym tygodniu postanowisz uporządkować swoje sprawy. Dojdziesz do wniosku, że chaos, bałagan i zaległości Ci nie służą. To dobry moment, abyś zastanowił się nad kierunkiem, w jakim zmierza twoja kariera. Czas na zmiany i naprawę sytuacji!

Wodnik
Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Przez lekkomyślność lub zaniedbanie możesz stracić coś, na czym Ci zależy. Uważaj więc na swoje czyny i słowa, które mogłyby zranić kogoś bliskiego. Karta radzi, abyś był ostrożny w sprawach finansowych.

Ryby
Ryby (19 lutego – 20 marca)

Będziesz w stanie zdobyć informacje, które pomogą ci w karierze lub w rozwoju duchowym. Nie żałuj pieniędzy na książki czy czasopisma. Możesz stać się autorytetem dla innych, jeśli odważysz się wystąpić lub poradzić komuś w ważnej sprawie.