Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jakuba, Stefana, Romy 28 Listopada 2020, 20:41
Dziś 3°C
Jutro 0°C
Kępno
23 Października, 2020

Kępno: 37-latka potrącona na „pasach”

Tragiczny w skutkach wypadek na Al. Marcinkowskiego w Kępnie. Potrącona kobieta zmarła w szpitalu.

17 października br., o godzinie 19.30, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o potrąceniu na przejściu dla pieszych, do którego doszło na Al. Marcinkowskiego w Kępnie.
- Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce zdarzenia, ustalili, że 18-letni mieszkaniec gminy Łęka Opatowska, kierując pojazdem marki Fiat, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i nie zachował należytych środków ostrożności, w wyniku czego doprowadził do potrącenia 37-letniej mieszkanki gminy Kępno, która znajdowała się na przejściu dla pieszych – mówi oficer prasowy KPP Kępno sierż. Rafał Stramowski.
Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do kępińskiego szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia pracowała Grupa Dochodzeniowa-Śledcza, która wyjaśnia przyczyny oraz okoliczności zdarzenia.
Niestety, potrącona kobieta, w wyniku poniesionych obrażeń, zmarła w szpitalu.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!