Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Arety, Marty, Marcina 24 Października 2020, 11:10
Dziś 13°C
Jutro 16°C
Sport
15 Października, 2020

Piłka nożna: Niedosyt, ale szacunek dla punktu

Pandemia nie odpuszcza. Po relatywnie spokojnym okresie problemy pojawiają się tym razem w czwartej lidze. Skala zakażeń w świecie rodzimej piłki budzi coraz poważniejsze wątpliwości w sprawie kontynuacji rozgrywek.

Tylko punkt ugrała Polonia Kępno w sobotnim starciu z Olimpią Koło. Przy Alejach Marcinkowskiego mogą czuć duży niedosyt. Po pierwsze dlatego, że biorąc pod uwagę ligową tabelę remis niewiele zmienia sytuację biało-niebieskich, po drugie, bo w meczu z bezpośrednim rywalem w grze o górną połowę tabeli bardziej zasłużyli na zgarnięcie pełnej puli. Podopieczni Bogdana Kowalczyka mają pewien niedosyt, ale w ich sytuacji nawet jeden punkt należy bardzo szanować. Meczu w ostatniej kolejce nie zdołał wygrać też lider z Wrześni. Victoria jechała po pewne i wydawało się łatwe punkty do Poznania. Ale spotkanie lidera z zamykającymi stawkę Winogradami zakończyło się sensacyjnym podziałem punktów.

~ BAS

Więcej w nr 42 (1399) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!